17.08.2022

Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie znalazł się wśród placówek nominowanych do nagrody Szpital Roku w największym plebiscycie medycznym w Polsce – HIPOKRATES 2022. Naszą placówkę zgłosili Pacjenci.  

Nominację w plebiscycie Hipokrates 2022 otrzymali również pracownicy naszego szpitala: Karolina Spurna, Artur Stasiak, Marta Podsiadło oraz Renata Baranik.

Patronat nad plebiscytem objął Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem Ogólnopolskiej gali jest Ministerstwo Zdrowia.

„Od pracowników ochrony zdrowia oczekuje się, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Kandydatów do nagród nominują,
a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków - ich pacjenci. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu w ogólnopolskim finale.”

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się 17 sierpnia 2022 r. i trwa do 12 października 2022 r. do godz. 21:30,  wszystkie informacje o akcji można znaleźć na stronie www.gazetakrakowska.pl/hipokrates.

Żeby zagłosować na Szpital należy wysłać sms o treści KRT.16 pod numer telefonu 7303 lub wybrać opcję głosuję KLIKIEM, wykupując dostęp do e-wydań Gazety Krakowskiej.