21.12.2016

Uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych nr 3 w Krakowie przygotowali świąteczne kartki i upominki dla pacjentów Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

 

Uczennice z Zespołu Szkół Społecznych nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie, w przedświątecznym czasie odwiedzili pacjentów z Oddziału Dziecięcego i Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Delegacja uczennic przyjechała do Szpitala z Panią psycholog Magdaleną Ludwig i Panem Dyrektorem- Krzysztofem Kwiatkowskim oraz kilkoma paczkami, w których znajdowały się unikatowe kartki świąteczne i prezenty samodzielnie wykonane przez uczniów. Uczennice wraz z pedagogami sprawiły ogromną radość zarówno najmłodszym, jak i starszym pacjentom naszego szpitala. Zwłaszcza starsi pacjenci okazywali swoje wzruszenie i radość z tych nietypowych odwiedzin, a otrzymane upominki układali w widocznych miejscach na przyłóżkowych szafkach szpitalnych.

To bardzo piękna akcja, zwłaszcza, że trafiła ona również do ludzi starszych. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w akcję składamy serdeczne podziękowania i życzymy dużo zdrowia i radości.

Agnieszka Marzęcka

Rzecznik Prasowy Szpitala Miejskiego Specjalistycznego
im. Gabriela Narutowicza w Krakowie