30.12.2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie został wyznaczony jako punkt szczepień dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy) w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19.

W związku z wydanym komunikatem przez Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie informujemy o możliwości zgłaszania chętnych osób do szczepienia przeciw COVID w wygodny i szybki sposób za pośrednictwem specjalnego formularza online.

Jeśli jesteś pracodawcą, to na Tobie spoczywa obowiązek zgłoszenia swoich pracowników do szczepienia. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz to zrobić za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na stronie: https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl/

Formularz składa się z trzech etapów, w których musisz:

•             wskazać dane zgłaszającego podmiotu

•             wybrać szpital węzłowy

•             przekazać dane pracowników (konieczne: PESEL itd.)

UWAGA! Pracodawco, jeżeli już wcześniej przekazałeś listę bezpośrednio do szpitala za pośrednictwem formularza, nie musisz ponownie jej wysyłać. Formularz online jest przeznaczony dla osób, które jeszcze nie zgłosiły swoich pracowników do szczepień.

Zgłoszenia wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej po 28.12.2020 r. nie będą brane pod uwagę. Prosimy korzystać wyłącznie za pośrednictwem formularza online.