17.12.2019

AKCJA „SENIORZY DZIECIOM” ZORGANIZOWANA W SZPITALU

 

            W dniu 6 grudnia 2019 roku Oddział Dziecięcy Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie odwiedzili wyjątkowi Goście - przedstawiciele Stowarzyszenia Radosny Senior w Krakowie wraz z Panią Prezes Sybillą Borowicką. Przybyli by obdarować dzieci Mikołajkowymi prezentami.

            Mali pacjenci otrzymali upominki własnoręcznie wykonane przez seniorów podczas zajęć praktyczno-technicznych. W worku z prezentami znalazły się również  klocki, książki, płyty z kolędami oraz słodycze.

            Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia, Najmłodsi choć na chwilę mogli zapomnieć o  chorobie i rozstaniu z bliskimi. Ten dzień był wyjątkowy i radosny, a to za sprawą ludzi o wielkim sercu ze Stowarzyszenia Radosny Senior.

            Akcja "Senior Dzieciom" była przeprowadzona w Szpitalu po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że ta piękna inicjatywa będzie w przyszłym roku kontynuowana.

            Składamy serdeczne podziękowania Pani prezes Sybilli Borowieckiej, jak również wszystkim Seniorom Stowarzyszenia Radosny Senior w Krakowie, którzy przyczynili się do przeprowadzenia akcji.

 

 

Agnieszka Marzęcka

Rzecznik Prasowy Szpitala Miejskiego Specjalistycznego
im. Gabriela Narutowicza w Krakowie